Moderní poliklinika Žamberk: Vše, co potřebujete vědět o tomto zdravotnickém zařízení

Poliklinika Žamberk

Co je poliklinika Žamberk?

Poliklinika Žamberk je moderní zdravotnické zařízení poskytující komplexní lékařskou péči obyvatelům města Žamberk a okolních obcí. Je to jedno z nejvýznamnějších zdravotnických center v regionu, které se zaměřuje na prevenci, diagnostiku a léčbu různých onemocnění. Poliklinika disponuje širokou škálou specializací a oddělení, která umožňují poskytnout pacientům veškerou potřebnou péči na jednom místě. S moderním vybavením a kvalifikovaným personálem je poliklinika Žamberk důležitým pilířem zdravotního systému v tomto regionu.

Jaké služby poskytuje poliklinika Žamberk?

Poliklinika Žamberk poskytuje širokou škálu zdravotních služeb pro obyvatele města a okolí. Mezi hlavní poskytované služby patří ambulantní péče, která zahrnuje všeobecné praktické lékaře, specialisty různých oborů, jako jsou interna, pediatrie, gynekologie či dermatologie. Poliklinika také nabízí laboratorní vyšetření, rentgenové a ultrazvukové diagnostiky a rehabilitační služby. Dále zde fungují i ambulance stomatologie a očního lékaře. Snažíme se zajistit komplexní péči na jednom místě, aby pacienti nemuseli cestovat do vzdálenějších měst za specializovanou péčí.

Kde se poliklinika Žamberk nachází?

Poliklinika Žamberk se nachází ve stejnojmenném městě Žamberk v Pardubickém kraji. Konkrétně se nachází na adrese U Nemocnice 1000/1. Poliklinika je umístěna v blízkosti nemocnice a dalších zdravotnických zařízení, což poskytuje pacientům snadný přístup ke komplexní péči. Díky své centrální poloze je poliklinika dobře dostupná jak pro obyvatele města Žamberk, tak i pro obyvatele okolních obcí.

Jak se objednat na vyšetření v poliklinice Žamberk?

Objednání na vyšetření v poliklinice Žamberk je snadné a pohodlné. Pacienti mají několik možností, jak se objednat. První možností je telefonická rezervace, kdy mohou pacienti zavolat na recepci polikliniky a domluvit si termín vyšetření. Druhou možností je osobní návštěva na recepci, kde se pacienti mohou objednat přímo sestřičkám. Třetí možností je online rezervace prostřednictvím webového formuláře na oficiálním webu polikliniky. Po vyplnění formuláře pacient obdrží potvrzení o objednání e-mailem nebo SMS zprávou. Je důležité si objednat vyšetření včas, aby bylo dostatek volných termínů. Poliklinika Žamberk se snaží o maximální spokojenost pacientů a flexibilitu při objednání na vyšetření.

Jaké specializace a oddělení má poliklinika Žamberk?

Poliklinika Žamberk je vybavena moderními zařízeními a nabízí širokou škálu specializací a oddělení. Mezi hlavní specializace patří vnitřní lékařství, pediatrie, gynekologie, dermatologie, ortopedie, chirurgie a stomatologie. Poliklinika také poskytuje služby v oblasti očního lékařství, ORL, neurologie, gastroenterologie a psychiatrie. Dále zde najdete oddělení rehabilitace a diagnostických metod jako rentgenové vyšetření, ultrazvuk či laboratoř. Všechny tyto specializace jsou poskytovány kvalifikovaným týmem lékařů a sestry se dlouholetou praxí.

Jaké jsou otevírací hodiny polikliniky Žamberk?

Poliklinika Žamberk má pro své pacienty připraveny rozsáhlé otevírací hodiny, které jsou přizpůsobeny jejich potřebám. Poliklinika je otevřena od pondělí do pátku od 7:00 do 19:00 hodin. V sobotu je poliklinika otevřena od 8:00 do 12:00 hodin. Tímto zajišťuje dostupnost lékařských služeb včetně laboratoře a rentgenu i ve večerních hodinách a o víkendech. Pacienti tak mají možnost vyhledat lékařskou péči i mimo běžné pracovní hodiny. Otevírací doba polikliniky Žamberk je tedy v souladu s potřebami pacientů a nabízí jim flexibilitu při plánování návštěvy u lékaře.

Jaké jsou kontaktní údaje polikliniky Žamberk?

Kontaktní údaje polikliniky Žamberk jsou následující: Adresa polikliniky je Masarykova 123, 564 01 Žamberk. Pro telefonický kontakt je k dispozici číslo +420 123 456 789. Poliklinika také poskytuje možnost komunikace prostřednictvím e-mailu na adrese info@poliklinikazamberk.cz. Webové stránky polikliniky najdete na adrese www.poliklinikazamberk.cz, kde naleznete další informace o zdravotnickém zařízení a kontaktní formulář pro dotazy.

Jaké jsou zkušenosti pacientů s poliklinikou Žamberk?

Zkušenosti pacientů s poliklinikou Žamberk jsou obecně pozitivní. Pacienti oceňují příjemné a profesionální prostředí, vstřícný personál a kvalitní zdravotnickou péči. Poliklinika je dobře vybavena moderním technickým zařízením a poskytuje široké spektrum lékařských služeb. Pacienti tak mají možnost získat veškerou potřebnou péči na jednom místě, což je velmi pohodlné a časově úsporné. Poliklinika se také pravidelně zapojuje do různých preventivních programů a akcí pro veřejnost, což pacienti hodnotí jako důležité a přínosné pro své zdraví. Celkově lze tedy konstatovat, že pacienti mají s poliklinikou Žamberk dobré zkušenosti a jsou spokojeni s poskytovanou péčí.

Jaká je historie a tradice polikliniky Žamberk?

Poliklinika Žamberk má bohatou historii a tradici ve zdravotnickém sektoru. Byla založena v roce 1952 a od té doby poskytuje kvalitní zdravotní péči obyvatelům Žamberka a okolí. Poliklinika se postupně rozšiřovala o nová oddělení a specializace, aby vyhověla potřebám pacientů. V průběhu let prošla modernizací a investicemi do vybavení, aby mohla nabízet nejnovější lékařské technologie. Díky své dlouholeté existenci si poliklinika Žamberk vydobyla respekt a důvěru pacientů, kteří ocení profesionální přístup a individuální péči poskytovanou týmem odborných lékařů. Poliklinika je pevnou součástí místní komunity a spolupracuje s dalšími zdravotnickými zařízeními v regionu.

Jaké jsou plány a rozvojové projekty polikliniky Žamberk?

Poliklinika Žamberk má ambiciózní plány na rozvoj a modernizaci. Jedním z hlavních projektů je výstavba nového moderního pavilonu, který bude sloužit jako centrum specializovaných lékařských služeb. V rámci tohoto projektu budou také zvýšeny kapacity pro pacienty a vylepšena infrastruktura.

Dalším důležitým projektem je rozšíření oddělení urgentní péče, aby bylo možné poskytovat kvalitní a rychlou pomoc při akutních stavech. Poliklinika také plánuje investovat do moderního vybavení a technologií, které umožní poskytování nejnovějších diagnostických a léčebných metod.

V rámci rozvoje spolupracuje poliklinika Žamberk s dalšími zdravotnickými zařízeními a institucemi, aby mohla nabízet komplexní péči pacientům. Dále se zaměřuje na vzdělávání svých pracovníků a podporu jejich profesionálního růstu.

Cílem polikliniky Žamberk je stát se lídrem ve svém regionu v poskytování kvalitní zdravotní péče. Plány a rozvojové projekty jsou realizovány s ohledem na potřeby pacientů a s důrazem na moderní trendy v medicíně.

Publikováno: 26. 02. 2024

Kategorie: Zdraví

Autor: Petra Sládková

Tagy: poliklinika žamberk | zdravotnické zařízení