VZP Budějovická: Vše pro vaše zdraví pod jednou střechou

Vzp Budějovická

VZP České Budějovice: Přehled

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) je největší zdravotní pojišťovnou v České republice a její pobočka v Českých Budějovicích poskytuje komplexní služby pro pojištěnce z regionu. Pobočka sídlí na adrese Nádražní 29, České Budějovice a je snadno dostupná jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Klienti zde mohou vyřídit všechny záležitosti týkající se jejich zdravotního pojištění, ať už jde o změnu osobních údajů, žádosti o příspěvky, nebo informace o benefitech.

Pracovníci pobočky jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy a pomoci s vyřízením požadovaných záležitostí. Pro usnadnění komunikace a zkrácení čekací doby je možné využít online nástroje VZP, jako je například Elektronická komunikace VZP (EKVZP) nebo mobilní aplikace Moje VZP. Tyto nástroje umožňují klientům spravovat své pojištění z pohodlí domova a šetří čas i peníze.

VZP Českých Budějovic se aktivně zapojuje do dění v regionu a podporuje projekty zaměřené na zdraví a prevenci. Pojištěnci VZP tak mohou využívat řadu výhod a benefitů, které jim pomáhají pečovat o své zdraví a zdraví jejich blízkých.

Kde VZP najít?

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) má v Českých Budějovicích hned několik poboček, kde vyřídíte vše potřebné. Hlavní budova VZP Budějovická sídlí na adrese ... s rozšířenou otevírací dobou pro vaše pohodlí. Další pobočku Všeobecné zdravotní pojišťovny v Českých Budějovicích najdete na ulici ..., která je vám k dispozici v běžných pracovních hodinách. Pro zjištění konkrétní otevírací doby a dostupných služeb doporučujeme navštívit oficiální webové stránky VZP nebo kontaktovat infolinku.

Otevírací doba pobočky

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) má v Českých Budějovicích jednu hlavní pobočku. Najdete ji na adrese Karla IV. 277/11, 370 01 České Budějovice. Otevřeno je od pondělí do středy, vždy od 8:00 do 16:00. Ve čtvrtek je prodloužená otevírací doba, a to od 8:00 do 17:00. V pátek je pobočka otevřena kratší dobu, pouze od 8:00 do 14:00. V sobotu a v neděli je pobočka VZP v Českých Budějovicích uzavřena.

Nezapomeňte, že v případě nutnosti můžete využít i online služby VZP, které jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pro více informací o otevírací době pobočky a nabízených službách navštivte webové stránky VZP nebo kontaktujte infolinku VZP.

Dostupné služby klientům

VZP Budějovická, pobočka Všeobecné zdravotní pojišťovny v Českých Budějovicích, nabízí svým klientům širokou škálu služeb. Klienti zde mohou řešit vše, co se týká jejich zdravotního pojištění – od změny osobních údajů, přes přeregistraci k jiné pojišťovně, až po vyzvednutí průkazů pojištěnce. Zaměstnanci pobočky jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy týkající se plateb pojistného, nároku na dávky státní sociální podpory a příspěvku na péči, a poskytnout informace o benefitech a programech preventivní péče, které VZP nabízí. Pobočka je vybavena terminálem pro platbu kartou a bezbariérovým přístupem. Pro usnadnění komunikace je k dispozici tlumočník do znakového jazyka (nutná rezervace předem). Provozní doba pobočky je přizpůsobena tak, aby vyhovovala i klientům, kteří nemohou pobočku navštívit během běžné pracovní doby.

Kontaktní údaje a telefon

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) je největší zdravotní pojišťovna v České republice a v Českých Budějovicích má svou pobočku, která zajišťuje komplexní služby pro své klienty. Potřebujete-li vyřešit cokoliv ohledně Vašeho zdravotního pojištění, obraťte se na VZP České Budějovice.

Služba Dostupnost Poznámky
Podání žádosti o kartu pojištěnce Ano Osobně, online, poštou
Změna osobních údajů Ano Osobně, online, poštou
Výpis plateb pojistného Ano Osobně, online
Informace o preventivních programech Ano Osobně, telefonicky, online

Pro osobní návštěvu je pobočka VZP České Budějovice otevřena v běžných pracovních dnech. Pro informace o otevírací době v konkrétní den doporučujeme navštívit webové stránky VZP. Na pobočce Vám ochotně poradí s jakýmikoliv dotazy týkající se Vašeho pojištění, ať už se jedná o změnu osobních údajů, přihlášení novorozeněte, volbu praktického lékaře nebo cokoliv jiného.

Pokud preferujete telefonický kontakt, je Vám k dispozici infolinka VZP, kde Vám operátoři rádi pomohou s Vašimi dotazy. Pro urychlení komunikace si prosím, připravte Vaše číslo pojištěnce.

VZP České Budějovice se snaží maximálně vyjít vstříc potřebám svých klientů a poskytnout jim co nejkvalitnější služby.

Online služby VZP

VZP Budějovická, neboli pobočka Všeobecné zdravotní pojišťovny v Českých Budějovicích, nabízí svým klientům širokou škálu online služeb pro pohodlnou správu jejich zdravotního pojištění. Klienti VZP se mohou snadno zaregistrovat do Moje VZP, zabezpečeného online portálu, kde si mohou prohlížet své platby, měnit osobní údaje a vyhledávat v síti smluvních lékařů. Pro ty, kteří jsou neustále na cestách, je k dispozici mobilní aplikace Moje VZP, která umožňuje přístup k nejdůležitějším funkcím Moje VZP přímo z chytrého telefonu. Prostřednictvím online služeb VZP si klienti mohou také podat žádost o různé příspěvky, stáhnout si potřebné formuláře a získat informace o preventivních programech. VZP Budějovická se tak snaží zjednodušit a zpříjemnit svým klientům kontakt s pojišťovnou a ušetřit jim čas i starosti.

Recenze a zkušenosti klientů

VZP v Českých Budějovicích má pobočku na adrese Karla IV. 273/1. Klienti si pochvalují vstřícnost a profesionalitu personálu. Oceňují i snahu o rychlé a efektivní vyřešení jejich požadavků. Někteří klienti by uvítali delší otevírací dobu pobočky, zejména v odpoledních hodinách. Pozitivně hodnocená je i online klientská zóna, která umožňuje vyřešit řadu záležitostí z pohodlí domova. Klienti oceňují přehlednost a intuitivní ovládání.

Někteří klienti by uvítali rozšíření nabídky smluvních lékařů v Českých Budějovicích, a to zejména v oblasti stomatologie a psychiatrie. VZP se snaží na tyto podněty reagovat a neustále rozšiřuje síť smluvních lékařů. Celkově lze říci, že klienti jsou s pobočkou VZP v Českých Budějovicích spokojeni.